PetArkadaş - Evcil Kütüphane - Evcil Kediler - Evcil Kuşlar
Evcil Köpekler
Köpekler hakkında herşey: Köpek türleri, köpek ırkları, köpek cinsleri, binlerce köpek resimleri ve fotoğrafları.

Evcil Köpekler, gerek Türk köpekleri gerek Dünya'daki diğer köpekler hakkında bilgi vermek için uzun bir çaba ve ortak çalışma sonucu ortaya çıktı. Bu konuda daha fazla bilgiyi kaynakça sayfamızdan alabilirsiniz.

Bize yardım etmek için aşağıdaki yollardan birini veya ikisini birden tercih edebilirsiniz. Yardımınız için çok teşekkür ederiz, sağolun. :)

Köpek Sahibiyseniz

Köpekler hakkındaki Türkiye Popüler Köpek Türleri istatistiklerimizi geliştirebilmemiz için, sahibi olduğunuz köpekleri bilgileri ve fotoğraflarıyla Petarkadaş'a kaydettirirseniz seviniriz. Bu şekilde, Türkiye'de yaşayan köpekler hakkında yararlı bilgileri derleyebiliriz.

Kangal, Akbaş, Çatal Burun, Kars Çoban Köpeği, Türk Tazısı gibi Türk köpeklerine sahip olanların köpeklerini Petarkadaş'a üye yapması da çok önemli. Köpeklerinizi toplumla paylaşmanız onların popülerliklerini arttıracak, milli değerlerimizin korunmasına yardım edeceksiniz. Örneğin, Kangal'ın anlatıldığı sayfadaki "Kangal Klübü" linkine tıkladığınızda üye Kangal sahiplerini görebilir, onlarla bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web Siteniz Varsa

Bu siteye link verin, köpeklerin buna ihtiyacı var. Böylece köpekler hakkındaki bu çalışmanın daha çok insana ulaşmasını sağlar ve daha çok insanın köpek sevgisiyle tanışmasına vesile olursunuz.

Teknik olarak link vermeyi bilmiyorsanız, aşağıdaki kutudaki kodu sitenizin html kodları arasına yerleştirmeniz yeterli, bu aşağıdaki gibi bir link yaratacaktır:

Evcil Köpekler©2006-2018, Evcil Köpekler - Hakkında - Gizlilik Bilgileri - Köpek Dövüşleri - Yardım Edin
Evcil Köpekler'deki bilgileri ancak kaynak göstererek ve ticari amaçlar dışında kullanabilirsiniz, hırrr...
(0.003)

Yavru köpek veya yetişkin köpek almadan önce bir veteriner hekime, köpek çiftliğine (dog kennel club) ve köpek eğitimcisine danışmalısınız. Köpeğinizi aldıktan sonra uzman bir veteriner hekime ilk sağlık konrollerini yaptırmayı ve daha sonra ilgili belediye kurumlarına kayıt yaptırmayı lütfen köpeğinizin, ailenizin ve toplumun sağlığı için ihmal etmeyin.
Dikkat, bu aynı zamanda yasal sorumluluktur!