PetArkadaş - Evcil Kütüphane - Evcil Kediler - Evcil Kuşlar
Evcil Köpekler
Köpekler hakkında herşey: Köpek türleri, köpek ırkları, köpek cinsleri, binlerce köpek resimleri ve fotoğrafları.

Köpek Fiyatları

Bu sayfada köpek eğitim merkezleri ve köpek çiftliklerinden aldığımız fiyatları bulabilirsiniz. Lütfen, köpeğinizin ve ailenizin sağlığı için köpeklerinizi köpek eğitim merkezleri ve köpek çiftliklerinden alın.

Bafi K-9 Köpek Çiftliği  iletişim Active Kennel Köpek Çiftliği  iletişim

Alman Çoban Köpeği
Dişi 1200 YTL,  erkek 1500 YTL

Rottweiler
Dişi 900 YTL,  erkek 1200 YTL

Labrador Retriever
Rengine göre 600 YTL ve 750 YTL arası

Miniature Schnauzer
1000 YTL

Yörük Çoban Köpekleri
Dişi 500 YTL,  erkek 600 YTL

Notlar
Bu fiyatlar eğitim almamış ve en az 3 aşısını çiftlikte olan, en erken 3. ayda teslim edilen köpekler için. Eğitimi buradan alınca ayrıca indirim alabiliyorsunuz.

Alman Çoban Köpeği
600 USD

Rottweiler
400 USD

Golden Retriever
500 USD

Cocker Spaniel
400 USD

Terrier
300 USD

Beagle
450 USDBurada listelenmeyen, yanlış bilgilerle listelenen veyahut web sitesi adresleri linkli, çeşitli hizmetleri vurgulu, reklamlı olarak listelenmek isteyen kurum veya kişiler bizimle alttaki mail adresiyle iletişime geçebilirler. DİKKAT, burada listelenmek için listelenmek isteyen kişi veya kurumların bir web sitesi sahibi olmaları gerekir.

ÖNEMLİ
Yukarıdaki listelenen kişi veya kurumlarla hiçbir ticari ilişkimiz bulunmamaktadır. Yukarıda listelenen kişi veya kurumlardan hatalı olduklarını bildikleriniz, duyduklarınızı lütfen bize yazın, listeden hemen çıkaralım. Burada listelenen fiyatlar kurum yetkileriyle olan mail yazışmalarından elde edilmiştir, gerekli kayıtlar ilgililere açıktır.

iletişim
©2006-2018, Evcil Köpekler - Hakkında - Gizlilik Bilgileri - Köpek Dövüşleri - Yardım Edin
Evcil Köpekler'deki bilgileri ancak kaynak göstererek ve ticari amaçlar dışında kullanabilirsiniz, hırrr...
(0.005)

Yavru köpek veya yetişkin köpek almadan önce bir veteriner hekime, köpek çiftliğine (dog kennel club) ve köpek eğitimcisine danışmalısınız. Köpeğinizi aldıktan sonra uzman bir veteriner hekime ilk sağlık konrollerini yaptırmayı ve daha sonra ilgili belediye kurumlarına kayıt yaptırmayı lütfen köpeğinizin, ailenizin ve toplumun sağlığı için ihmal etmeyin.
Dikkat, bu aynı zamanda yasal sorumluluktur!